Зміївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2


запомнить

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Педагогічна рада про переведення учнів до наступних класів.

30.05.2016
30.05.2016 року в Зміївській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася педагогічна рада щодо переведення учнів школи до наступних класів.

Протокол № 7

засідання педагогічної ради

Зміївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 2

від 30 травня 2016 року

Присутні – 46 вчителів

Відсутні – 2 вчителів

 

Порядок денний

 

  1. Перевід учнів 1-8, 10-х класів до наступного класу.
  2. Нагородження учнів 1-8, 10 класів Похвальними листами «За високі досягнення в навчанні».

 

{C}1.                  СЛУХАЛИ:

 

Про перевід учнів 1-8, 10-х класів до наступного класу.

З інформацією виступила класний керівник 1-А класу Гелета О. А. У класі 26 учнів, усіх рекомендовано до переводу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 1-А класу:

 

{C}1.      Бражник Артем Романович

{C}2.      Бугаєв Єгор Леонідович

{C}3.      Вовк   Вероніка Віталіївна

{C}4.      Волосков Микита Ігорович

{C}5.      Жижура Марія Андріївна

{C}6.      Запрій Артем Володимирович

{C}7.      Костенко Вікторія Андріївна

{C}8.      Котова Владислава Євгенівна

{C}9.      Кравченко Дмитро Євгенович

{C}10.  Кругляк Марія Ігорівна

{C}11.  Лисенко Римма Михайлівна

{C}12.  Немченко Дмитро Сергійович

{C}13.  Нікутін Данило Олександрович

{C}14.  {C}Омельченко Андрій Іванович

{C}15.  {C}Попова Вероніка Юріївна

{C}16.  {C}Пупена Марія Миколаївна

{C}17.  {C}Рєпін Єгор Олексійович

{C}18.  {C}Сіренко Нікіта Олександрович

{C}19.  {C}Старов Іван Дмитрович

{C}20.  {C}Тимченко Поліна Вікторівна

{C}21.  {C}Турчина Анна Олександрівна

{C}22.  {C}Черноморець Нікіта Сергійович

{C}23.  {C}Шапран Дарина Сергіївна

{C}24.  {C}Швець Максим Сергійович

{C}25.  {C}Штогрін Назар Валентинович

{C}26.  {C}Явецька Катерина Костянтинівна

 

З інформацією виступила класний керівник 1-Б класу Скліма О. І. У класі 25 учнів, усіх рекомендовано до переводу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 1-Б класу:

 

{C}1.      {C}Бойко Роман Олександрович

{C}2.      {C}Бондаренко Кирило Дмитрович

{C}3.      {C}Вікторов Іван В’ячеславович

{C}4.      {C}Диптан Анастасія  Олександрівна

{C}5.      {C}Друпов Віталій Сетгійович

{C}6.      {C}Жихарська Анна Ігорівна

{C}7.      {C}Зароченцева Анна Олександрівна

{C}8.      {C}Зікрач Андрій Миколайович

{C}9.      {C}Кальченко Дарина Романівна

{C}10.  {C}Кривогуб Софія Вадимівна

{C}11.  {C}Левенець Марина Валеріївна

{C}12.  {C}Любченко Софія Миколаївна

{C}13.  {C}Мітрофанов Максим Вікторович

  1. Набока Дмитро Віталійович

{C}15.  {C}Немашкало Ксенія Вячеславівна

{C}16.  {C}Нестерцова Марина Петрівна

{C}17.  {C}Омельченко Богдан Євгенович

{C}18.  {C}Піпко Єлизавета Валеріївна

{C}19.  {C}Приймак Олександр Сергійович

{C}20.  {C}Тимченко Каміла Сергіївна

{C}21.  {C}Ткаченко Анна Андріївна

{C}22.  {C}Чвалун Нікіта Олександрович

{C}23.  {C}Чижков Артем Олександровмч

{C}24.  {C}Числяк Віолетта Дмитрівна

{C}25.  {C}Шемигон Євгеній Олександрович

 

 

З інформацією виступила класний керівник 1-В класу Федота І. М. У класі 18 учнів, усіх рекомендовано до переводу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 1-В класу:

 

{C}1.      {C}Бодрунов Ігор Миколайович

{C}2.      {C}Васільєв Роман Миколайович

{C}3.      {C}Веременко Альона Юріївна

{C}4.      {C}Доренський Олексій Юрійович

{C}5.      {C}Линдюк Артем Андрійович

{C}6.      {C}Лютик Ярослав В'ячеславович

{C}7.      {C}Макарчук Анна Данилівна

{C}8.      {C}Озацький Данило Андрійович

{C}9.      {C}Пасічник Каріна Романівна

{C}10.  {C}Сировацька Марія Едуардівна

{C}11.  {C}Скулькевич Дмитро Валентинович

{C}12.  {C}Тарасюк Дмитро Сергійович

{C}13.  {C}Тачинський Михайло Олександрович

{C}14.  {C}Фролов Вячеслав Олександрович

{C}15.  {C}Фролова Поліна Олександрівна

{C}16.  {C}Шахова Анастасія Русланівна

{C}17.  {C}Шевляков Нікіта Володимирович

{C}18.  {C}Штонденко Кирило Миколайович

 

З інформацією виступила класний керівник 2-А класу Красовська С. І. У класі 24 учнів, усіх рекомендовано до переводу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 2-А класу:

 

{C}1.      {C}Бєлєвцов Єгор Євгенович

{C}2.      {C}Богдарь Ярослав Олексійович

{C}3.      {C}Браду Анастасія Артемівна

{C}4.      {C}Вітренко Євгенія Віталіївна

{C}5.      {C}Домнін Ярослав Олександрович

{C}6.      {C}Живодан Єлизавета Андріївна

{C}7.      {C}Житецький Назар Русланович

{C}8.      {C}Жмурко Вікторія Олексіївна

{C}9.      {C}Кучеренко Максим Володимирович

{C}10.  {C}Літвінова Дар’я Романівна

{C}11.  {C}Преступа Євгеній Сергійович

{C}12.  {C}Садковий Євген Олексійович

{C}13.  {C}Сіра Анастасія Олександрівна

{C}14.  {C}Сегеда Сергій Сергійович

{C}15.  {C}Слюсарев Ілля Ігоревич

{C}16.  {C}Сосюра Тетяна Владиславівна

{C}17.  {C}Філіппова Ангеліна Андріївна

{C}18.  {C}Хоменко Максим Андрійович

{C}19.  {C}Цимбал Софія Олегівна

{C}20.  {C}Черепаха  Вероніка Юріївна

{C}21.  {C}Чернуха Карина Ігоревна

{C}22.  {C}Шаповал Софія Андріївна 

{C}23.  {C}Шевченко Олексій  Юрійович

{C}24.  {C}Шимко Діана Сергіївна

 

З інформацією виступила класний керівник 2-Б класу Булгакову О. О. У класі 27 учнів, усіх рекомендовано до переводу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 2-Б класу:

 

{C}1.      {C}Аверіна Марія Артемівна

{C}2.      {C}Бабич Михайло Олександрович

{C}3.      {C}Вовк  Єлизавета Володимирівна

{C}4.      {C}Воробйов Тимофій Денисович

{C}5.      {C}Гайдар Олександр Віталійович

{C}6.      {C}Грабар Ярослав Валерійович

{C}7.      {C}Гребенюк Євген Володимирович

{C}8.      {C}Грищенко Софія Сергіївна

{C}9.      {C}Давиденко Крістіна Олексіївна

{C}10.  {C}Доброскок Дар’я Андріївна

{C}11.  {C}Кіктенко Михайло Дмитрович

{C}12.  {C}Лисун Дар’я Євгенівна

{C}13.  {C}Мандрика Марія Дмитрівна

{C}14.  {C}Риженко Марія Сергіївна

{C}15.  {C}Саяна Дарина Михайлівна

{C}16.  {C}Сайдаметова Ксенія  Валеріївна

{C}17.  {C}Скокова Дар’я Сергіївна

{C}18.  {C}Скокова Марія Сергіївна

{C}19.  {C}Скрипка Єлизавета Валеріївна

{C}20.  {C}Танцур Таісія Юріївна

{C}21.  {C}Ткаченко Владислав Максимович

{C}22.  {C}Труш Богдан Володимирович

{C}23.  {C}Тутов Михайло  Романович

{C}24.  {C}Усов Кирило Володимирович

{C}25.  {C}Ципльонков Даніїл Богданович

{C}26.  {C}Чернишов Олександр Євгенович

{C}27.  {C}Шевченко Артур Вячеславович

 

 

З інформацією виступила класний керівник 2-В класу Сіверчук Л. А. У класі 25 учнів, усіх рекомендовано до переводу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 2-В класу:

 

{C}1.      {C}Белюрка Дар'я Михайлівна

{C}2.      {C}Вакуленко Таїсія Олександрівна

{C}3.      {C}Ван-Цин-Жан Сергій Павлович

{C}4.      {C}Волкова Яна Віталіївна

{C}5.      {C}Володьонок Давид Валерійович

{C}6.      {C}Глущенко Сергій Олегович

{C}7.      {C}Гречановський Микита Олександрович

{C}8.      {C}Гура Анастасія Сергіївна

{C}9.      {C}Дзюба Андрій Віталійович

{C}10.  {C}Дергільова Марія Євгенівна

{C}11.  {C}Дудка Ігор Миколайович

{C}12.  {C}Дудка Олександр Миколайович

{C}13.  Єрмошкіна Софія Едуардівна

{C}14.  {C}Каргапольцева Лія Артемівна

{C}15.  {C}Картавцева Анастасія Сергіївна

{C}16.  {C}Коренчук Марія Сергіївна

{C}17.  {C}Короткоручко Роман Олександрович

{C}18.  {C}Кравцов Єгор Вікторович

{C}19.  {C}Кравчук Ярослав Володимирович

{C}20.  {C}Мігачова Євгенія Костянтинівна

{C}21.  {C}Приступа Микита Юрійович

{C}22.  {C}Сіроха Богдан Романович

{C}23.  {C}Степко Катерина Ігорівна

{C}24.  {C}Теплюк Арсеній Артемович

{C}25.  {C}Черепаха Каміла Костянтинівна

 

З інформацією виступила класний керівник 3-А класу Рогова О. Л. У класі 20 учнів, усіх рекомендовано до переводу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 3-А класу:

 

{C}1.      {C}Гапич Артем Юрійович

{C}2.      {C}Гончаренко Марія Володимирівна

{C}3.      {C}Гурінова Владислава Михайлівна

{C}4.      {C}Дудкін Кирило Ігорович

{C}5.      {C}Карбівничий Максим Ігорович

{C}6.      {C}Колінько Аліса Романівна

{C}7.      {C}Кондратова Ангеліна Ігорівна

{C}8.      {C}Крайня Ірина Олександрівна

{C}9.      {C}Малахова Діана Олександрівна

{C}10.  {C}Масалітіна Анна Василівна

{C}11.  {C}Михайліченко Михайло Євгенович

{C}12.  {C}Пелешко Данііл Ігорович

{C}13.  {C}Расторгуєв Роман Олексадрович

{C}14.  {C}Сидоренко Денис Олегович

{C}15.  {C}Соловей Денис Володимирович

{C}16.  {C}Сосницький Артем Сергійович

{C}17.  {C}Фролова Альбіна Андріївна

{C}18.  {C}Черепаха Дар’я Ігорівна

{C}19.  {C} Черепаха Єгор Віталійович

{C}20.  {C}Яковенко Олександр Володимирович

 

З інформацією виступила класний керівник 3-Б класу Фадєєва Ф. В. У класі 22 учень, усіх рекомендовано до переводу.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 3-Б класу:

 

  1. Анголов Кирило Іванович
  2. Бєлякова Євгенія Сергіївна
  3. Брінцев Назар Олександрович
  4. Герасименко Іван Костянтинович
  5. Грекова Єлизавета Романівна
  6. Дарієнко Юрій Миколайович
  7. Дрига Богдан Павлович
  8. Єрмоленко Андрій Михайлович
  9. Канівець Ніка Олегівна
  10. Комишан Всеволод Артемович
  11. Курдібановський Андрій Юрійович
  1. Малашенко Каріна Сергіївна
  2. Набока Назар Євгенович
  3. Приймак Анастасія Сергіївна
  4. Суза Варвара Сергіївна
  5. Тимченко Микита Сергійович
  6. Титаренко Анна Вадимівна
  7. Труш Владислава Олександрівна
  8. Фокін Данило Євгенович
  9. Хвуст Валерій Васильович
  10. Цимбаліста Діана Олексіївна
  11. Шведченко Денис Ігорович

 

З інформацією виступила класний керівник 3-В класу Цимбаліста В. П. У класі 25 учні, усіх рекомендовано до переводу.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 3-В класу:

 

{C}1.      Бабарика Давид Валерійович

{C}2.      Безуглий Дмитро  Владиславович

{C}3.      Бережнова Кіра Олексіївна

{C}4.      Блудов Ілля  Віталійович

{C}5.      Богацька Софія Василівна

{C}6.      Бондаренко Дар’я Володимирівна

{C}7.      Гелета Ілля  Сергійович

{C}8.      Дерев’янко Софія Сергіївна

{C}9.      Заводовський Руслан Олександрович

{C}10.  Зикіна Вероніка Ігорівна

{C}11.  {C}Іваненко Андрій Романович

{C}12.  Карпенко Олександр Сергійович

{C}13.  {C}Коваленко Руслан Сергійович

{C}14.  {C}Кулішова Вероніка Олександрівна

{C}15.  {C}Левченко Нікіта Вікторович

{C}16.  {C}Малишко Потап Андрійович

{C}17.  {C}Медвідь Аліна Олександрівна

{C}18.  {C}Медвідь Марина Олександрівна

{C}19.  {C}Михайліченко Данило Романович

{C}20.  {C}Міхайльов Андрій Олександрович

{C}21.  {C}Нагорна Ліна Віталіївна

{C}22.  {C}Попов Олександр Вадимович

{C}23.  {C}Смаглова Ангеліна  Сергіївна

{C}24.  {C}Черкаська Яна  Олександрівна

{C}25.  Цимбалістий Ярослав Володимирович

 

 

З інформацією виступила класний керівник 4-А класу Рєзван О. І. У класі 22 учні, усіх рекомендовано до переводу.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 4-А класу:

 

{C}1.      {C}Анацька Каріна Олександрівна

{C}2.      {C}Абросімова Ганна Андріївна

{C}3.      Бєлік Артем Олександрович

{C}4.      {C}Василюк Назар Іванович

{C}5.      {C}Вінніков Даніїл Олександрович

{C}6.      {C}Внуков Дмитро Олександрович

{C}7.      {C}Гирман Анастасія Василівна

{C}8.      {C}Дзюба Давид Віталійович

{C}9.      {C}Інжирова Юліана Анатоліівна

{C}10.  {C}Каргопольцева Аніта Артемівна

{C}11.  {C}Комісарова Дар’я Олександрівна

{C}12.  {C}Красна Діана Олегівна

{C}13.  {C}Криничкіна Поліна Дмитрівна

{C}14.  {C}Кришталь Владислав Олександрович

{C}15.  {C}Межирицький Демид Олександрович

{C}16.  {C}Немченко Максим Віталійович 

{C}17.  {C}Пономаренко Тимофій Сергійович

{C}18.  {C}Сабадиш Дар’я Олександрівна

{C}19.  {C}Свяченко Андрій Олексійович

{C}20.  {C}Свяченко Олег Олексійович

{C}21.  {C}Чепелюк Єлизавета Юріївна

{C}22.  {C}Щетиніна Кароліна Сергіївна

 

 

З інформацією виступила класний керівник 4-Б класу Калантаєва Т. А.  У класі 26 учнів, усіх рекомендовано до переводу.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 4-Б класу:

 

{C}1.      {C}Анищенко Марія Володимирівна

{C}2.      {C}Власенко Ярослав  Петрович

{C}3.      {C}Герасимов Володимир Володимирович

{C}4.      {C}Гирман Єгор  Русланович

{C}5.      {C}Гончарова Карина Віталіївна

{C}6.      {C}Грибинюк Дмитро  Олексійович

{C}7.      {C}Гундорова Єлизавета Олександрівна

{C}8.      {C}Дейнека Анастасія  Сергіївна

{C}9.      {C}Земляна Софія Русланівна

{C}10.  {C}Катихіна Віолета Ігорівна

{C}11.  {C}Кириленко Богдан Михайлович

{C}12.  {C}Коротун Дарія Олександрівна

{C}13.  {C}Лисенко Олександра Андріївна

{C}14.  {C}Нехаєва Владислава Олексіївна

  1. Онопко Дмитро Олександрович
  2. Павленко Євгенія  Юріївна
  3. П'яниш Ярослав Володимирович
  4. Світличний Тарас Артемович
  5. Сіра Анна Віталіївна

{C}20.  {C}Спасова Юлія Андріївна

  1. Таболін Данило Віталійович
  2. Танцур  Богдан Ігорович
  3. Тома Дарія Сергіївна
  4. Тороповський Артур Андрійович
  5. Черняков Костянтин Сергійович
  6. Шемигон Каріна Сергіївна
  7. Шемігон Вікторія Миколаївна

 

З інформацією виступила класний керівник 4-В класу Ізвєкова О. М. У класі 25 учнів, усіх рекомендовано до переводу.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 4-В класу:

 

  1. Балановська Владислава Віталіївна
  2. Баришнікова Анна Сергіївна
  3. Браду Микита Артемович
  4. Бурова Вікторія Миколаївна
  5. Васищев В’ячеслав Володимирович
  6. Вітренко Анна Сергіївна
  7. Давидюк Ольга Миколаївна
  8. Захарія Надія Мішельївна
  9. Калінкіна Марина Яківна

{C}10.  {C}Коваль Ярослав Віталійович

{C}11.  {C}Лисенко Денис Ігорович

{C}12.  {C}Лобанов Денис Ігорович

{C}13.  {C}Маслак Катерина Сергіївна

{C}14.  {C}Межирицький Руслан Валерійович

{C}15.  {C}Пелипенко Поліна Віталіївна

{C}16.  {C}Нестеренко Діана Сергіївна

{C}17.  {C}Пелипенко Анастасія Дмитрівна

{C}18.  {C}Пугач Микита Сергійович

{C}19.  {C}Сіла Дмитро Володимирович

{C}20.  {C}Тараданюк Софія Валеріївна

{C}21.  {C}Труш Анастасія Олександрівна

{C}22.  {C}Філон Владислав Русланович

{C}23.  {C}Харін Ярослав Олександрович

{C}24.  {C}Черкаська Олександра Олександрівна

{C}25.  {C}Шапоренкова Єлизавета Олександрівна

{C}26.  {C}Шелест Руслан Володимирович

 

З інформацією виступила класний керівник 5-А класу Бабич М. М. У класі 28 учнів, усіх рекомендовано до переводу.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 46

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

 

УХВАЛИЛИ:

Перевести до наступного класу наступних учнів 5 – А класу:

 

  1. Бабич Максим Ол