Зміївська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів № 2 Зміївської районної ради

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Конкурс міні-проектів «Доля моєї родини в історії Другої світової війни»

6 трав. 2016

6 травня 2016 року в Зміївському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася підсумкова конференція конкурсу міні-проектів «Доля моєї родини в історії Другої світової війни». У конкурсі, який проводився з 30 березня по 5 травня 2016 року в навчальних закладах Зміївського району серед учнів 5-11 класів з метою формування у підростаючого покоління шанобливого ставлення до людей похилого віку, виховання патріотизму та гордості за свою країну, встановлення, відродження та збереження правдивих історичних фактів про життя своїх рідних в роки Другої світової війни, взяли участь 27 учнів. Серед них – двоє учнів із початкової школи, які теж виявили бажання розповісти про свій рід.
Після того, як переможці – Павлова Марина, учениця 11 класу Комсомольського ліцею № 1, Ситник Влада, учениця 10 класу Зміївського ліцею № 1, Мотроновська Софія, учениця 7 класу Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст., Стрільчук Євгенія, учениця 5 класу Зідьківської ЗОШ І-ІІІ ст., Бутко Ірина та Зіньковська Ірина, учениці 10 та 11 класів Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст., Білан Леся, учениця 11 класу Зміївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – представили свої міні-проекти, їх урочисто нагородили грамотами відділу освіти Зміївської райдержадміністрації та подарували солодощі. Проте, найголовнішою нагородою для дітей є те, що вони отримали змогу поділитись своєю гордістю – історією про прадіда-героя свого роду часів Другої світової війни.